Przedsiębiorstwo „Krysiak” jest firmą rodzinną z długoletnim stażem, powstałą w latach 60

Jesteśmy zakładem z tradycjami, w którym wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Specjalizujemy się w kamieniarstwie nagrobkowym, budowlanym i brukarstwie. Wykonujemy projekty własne i zlecone dla klientów indywidualnych oraz firm.

Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Jego realizacja rozpoczyna się wizytą wykwalifikowanej osoby z klientem w wcześniej uzgodnionym miejscu, gdzie dokonywane są pomiary i ustalenia rodzaju i zakresu prac, a kończy przywiezieniem gotowego produktu i jego montażem.
Największym atutem zakładu jest profesjonalizm, szeroki asortyment materiałów dostępnych na magazynie i fachowość działania, dzięki którym zakład cieszy się dużym uznaniem wśród klientów.

Duży magazyn płyt granitowych i kostki brukowej sprawia, że klient przyjeżdżając na plac zakładu może zobaczyć strukturę i kolorystykę w całej płycie, jak i palecie, dotknąć i wyrazić własne zdanie, co ułatwia znacznie wybór materiału lub materiałów kilka, łącząc je w jeden produkt końcowy.
Zapewniamy konkurencyjne ceny, dokładność wykonania oraz terminowość zamówień.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji i zapoznania się z ofertą naszego zakładu.