WYKONUJEMY ZLECENIA OSÓB PRYWATNYCH JAK I FIRM

w ofercie posiadamy montaż nagrobków oraz elementów budowlanych z granitu i marmuru

Nagrobki

Nagrobki produkowane w naszym zakładzie są realizowane według naszych projektów indywidualnie ustalanych z klientem. Posiadamy katalogi z własną galerią oraz włoską. Każdy nagrobek jest profesjonalnie dopracowany począwszy od z wymiarowania placu na cmentarzu, poprzez odpowiednie doradztwo w trakcie wyboru rodzaju granitu (duży magazyn płyt granitowych), wykończenia i akcesoriów wzbogacających każdy nagrobek.

Realizujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, piwnice i sarkofagi.

REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pracami

 

Budownictwo

Szybki rozwój budowlany i poszukiwanie ciekawszych rozwiązań wewnątrz, jak i na zewnątrz w budownictwie mieszkaniowym spowodował coraz większe zainteresowanie w naszej firmie materiałami granitowym i marmurowymi w grubościach 2 i 3 cm, dlatego powiększyliśmy od początku 2013r. nasz magazyn o dodatkowe materiały w tych grubościach z dużej gamie barw i ciekawej kolorystyce. Dzięki czemu klient przyjeżdżając na plac zakładu może zobaczyć strukturę w całej płycie, co ułatwia znacznie wybór materiału.
Materiały o których mowa możemy zastosować na parapety, schody (zewnętrzne-stosowane najczęściej w postaci promieniowanej i szczotkowanej, wewnętrzne-stosowane również z marmurów), kominki cieszące się coraz większym powodzeniem blaty kuchenne i łazienkowe.

REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pracami

 

Grawernictwo i liternictwo

W firmie wykonywane są usługi grawerowania na kamieniu i szkle, przez włoską maszynę ‘’PHOTOGRAB’’. Zrobienie grawerów polega na nacinaniu numerycznym, frezem diamentowym. Wykonujemy usługi liternictwa ,a w skład wchodzą litery: mosiężne, ze stali nierdzewnej (srebrne), jak i również litery piaskowane i kute, które mogą być pomalowane na różne kolory, bądź wypełnione wysokokaratowym złotem.

REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pracami